loading...

Фокус з ціною

Фокус з ціною

З автомобілів С класу в бюджеті 10000$ з автоматом від 2012 року не так багато варіантів є, що купити. А що якщо ми вклалися в 9000$?

Ну про все по порядку.
Дмитро звернувся до нас саме з такими крітеріями. Є 10к, потрібен автомат і не менше класу С. Ну і не 2008 рiк.
Шукали Фокуси, Французів, поглядали на пригонки зі Штатів.
Все стандартно, але в обмеженому бюджеті, щоб знайти #approved автомобіль потрібно постаратися. Тут важливо дивитися ширше як по моделям та комплектації, так і по каналах і зоні пошуку.

Цього разу знайшли Фокус у юрособи, який не встиг потрапити на Авто.ріа. Продавався в гривні з ПДВ, не готувався на продаж, стояв собі пильний в паркінгу. Після огляду виявлено косметичний підфарбування переднього крила, кілька подряпин і потертостей, запотівання в районі клапанної кришки і кілька не критичних помилок в блоках.
Але зате вся офіційна підтверджена історія, без критичних моментів по кузову, без нарікань по тих частини в ході тест-драйву. Ну і ціна! У гривні за курсом вона становила майже на 1000$ менше нашого бюджету!
Після діагностики на сервісі також не виявлено нічого серйозного.
І що виходить? Знайшли добрий авто без оголошень за ціною нижче запланованого бюджету? Ну як можна цим не похвалитися

Дмитра вітаємо з вигідною покупкою, а нас – з черговим відгуком задоволеного кліента

13.03.20
Замовити дзвінок

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.