loading...

Кросовер за ціною хетчбека

Кросовер за ціною хетчбека

Ми ніколи не прикрашаємо наші історії супер низькими цінами на авто, які ми підбираємо.
І вважаємо, що хороше дешевим не буває.
Так, ми дозволяємо знизити ціну після торгу, використовуючи всі отримані в ході перевірок аргументи, і часто встигаємо на «цікаві» авто в продажу раніше перекупників. Але автомобіль, що продається в оголошеннях на 20% нижче за ринок – буде автомотлохом.

Ксенія звернулася до нас за підбором кросовера на автоматі. Бюджет до 13000 $. Головне, що підходять автомобілі з переднім приводом, а це значить, що в такий бюджет ми зможемо дивитися свіжіші автомобілі.
Mitsu Asx і Nissan Qashqai найпоширеніші в своєму класі автомобілі на вторинному ринку ви Україні і до того ж дуже схожі між собою за характеристиками. На них вирішили і зупинитися.
Опрацьовували досить швидко все підходящі варіанти в продажу, виставили моніторинг і оперативно реагували на появу нових авто в продажу. Стандартний підхід. І ось – клюет
Приходить повідомлення з відділу трейд-ін одного з Київських дилерів. Повинен зайти Qashqai 2013 року з пробігом 100 тис. Км, повною сервісною історією і 1м власником в наш бюджет! На наступний день наш експерт Павло вже оглядає авто. Є два косметичних подкраса переднього лівого крила і двері. Без шпаклівки, прорізів і всього такого. Чудовий привід поторгуватися!

Отримуємо ціну 12500 $ за автомобіль 2013 года, обслуговуванням у офіціалів та двома комплектами коліс ! Беремо! У найближчу суботу вже оформляємо угоду і вітаємо Ксенію з вигідною покупкой

11.03.20
Замовити дзвінок

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.