loading...

Opel Vivaro для Івана.

Opel Vivaro для Івана.

Потрібен бус
Так, зрозуміло, що швидше за все це будепригонка і переробка, але немає альтернатив. Бюджет достатній. Візьметеся?
Візьмемось. Є вже навіть профільний експерт в штаті за такими замовленнями

Отже, розуміємо з яким пробігом тут можуть продаватися авто, тому в даному випадку найважливіша частина – визначення оригінального пробігу. 150-170 буде ок, більше вже не підходить.
Основні кандидати – Opel Vivaro і Renault Traffic.

Всі авто, які опрацьовуємо, перевіряємо по європейській дилерській базі на предмет історії пробігу, а також зчитуємо пробіг в блоках, щоб бути повністю впевненими в показаннях одометра.
Як і очікувалося, ситуація з мікроавтобусами на ринку просто жахлива. Скручені 99.9% авто у продажу. І навіть, якщо зазначений пробіг 220 тис. км, то навіть не сумнівайтеся – насправді він більше.

Але ми знайшли автомобіль з оригінальним пробігом 168 тис. км.
По європейській базі, по сервісній книжці, в блоках і по зносу органів управління – все підтверджувало вказаний пробіг на одометрі. А крім цього ще і повністю цілий кузов!

Прямо те, що нам потрібно. Веземо на сервіс, торгуємося за дрібні недоліки, і зустрічаємо Івана з дружиною на вокзалі в найближчу суботу.

Висновок: знайти такий автомобіль #approved складніше ніж 2 легкових. Але нам пощастило укластися в місяць!

Вітаємо Івана з вигідною покупкою

02.03.20
Замовити дзвінок

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.