loading...

Досконалості немає меж

Sportage для Олександра та Христини


З одного боку, обираючи десятирічний автомобіль з дуже обмеженим бюджетом, ми стикаємося з тим, що знайти цілу автівку з історією і оригінальним пробігом вкрай важко. І більшість таких автомобілів навіть віддалено не відповідають критеріям нашого підбору.
З іншого ж, коли працюємо з максимально свіжими автомобілями, до них і вимоги зовсім інші. Те, що можна пробачити 10-річній Fabia не припустимо дворічній Camry!

Крім того, виявити скручений пробіг чи відновлювальний ремонт в більш дорогому сегменті складніше, так як рівень підготовки перекупів і маскування дефектів вище.
Ось і виходить, що при підборі автомобіля з мінімальним пробігом і віком, часто робимо навіть більше виїзних оглядів. Адже потрібний автомобіль, щоб отримати заповітний статус MS Approved повинен бути за станом як новенька автівка!

Так вийшло у випадку з Олександром. Основною метою було взяти максимально ідеальний автомобіль без компромісів! Тільки прозора сервісна історія, ідеальний всередині і зовні, без кузовних ремонтів і колгоспного тюнінгу.

Дивились кросовери і седани з автоматичною КПП віком 2-3 роки максимум. Не дивлячись на достатній бюджет і різноманітність моделей, які були переглянуті, знайти той самий ідеальний варіант виявилося зовсім не просто.
Скручені пробіги, липові сервісні книги – звичайна історія для більшості новеньких автомобілів у продажу.
Ну і ось час похвалитися результатом!😎

Не дивлячись на те, що шукали по всій країні, наш переможець знову з’явився в Києві:

✅Kia Sportage GT 2.0TDi 4 × 4 AT 2016

✅52 тис. Км оригінального пробігу

✅1 господар з салону

✅Повна сервісна історія у офіційного дилера

✅Жодного фарбованого кузовного елемента

✅2 комплекти коліс з дисками

✅Ідеальний технічний стан

Автомобіль в максимально можливій комплектації: електро привід багажника, безключовий доступ, 19 радіус, шкіряна обшивка, навігація🙌
Продавець ніяк не хотів робити знижку на свій ідеальний автомобіль, але все ж 500 $ + ще 100 $ (на майбутню заміну гальмівних колодок) після діагностики на сервісі нам отримати вдалося💵

І вже на наступний день, зустрічаємо Олександра і Христину у Києві і їдемо на переоформлення.
Фото на пам’ять і комфортна дорога додому 🚗

Вітаємо Олександра та Христину з вигідною покупкою!💜💜

15.11.18
Замовити дзвінок

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.