loading...

Підбір авто по Києву та Україні

Новий спосіб вибору автомобіля

 • Підбираємо авто в 16 областях України
 • Унікальні інструменти для перевірки історії автомобіля
 • Фото і відео звіти на хмарних ресурсах онлайн
 • Знижка на автомобіль завжди більше ніж вартість послуг

Підібрати автомобіль

Навіщо тобі звертатись до нас?

автомобілів з пробігом продаються перекупниками
і мають приховані дефекти або значно завищену ціну

Визначимо реальний бюджет для купівлі автомобіля за твоїми критеріями
Встигнемо знайти потрібний варіант у продажу, зв’язатися і виїхати на огляд раніше перекупників
За допомогою авторських методів дізнаємося детальну історію автомобіля
Детально перевіримо автомобіль при виїзному огляді
Зробимо фото і відео звіти по автомобілям в роботі. Онлайн моніторинг статусу замовлення
Поїдемо з продавцем на діагностику до офіційного дилера
Гарантовано отримаємо кращу ціну на автомобіль. Аргументовано торгуємося, використовуючи результати перевірок і діагностики
Швидко і безпечно переоформимо автомобіль і проконтролюємо угоду

Залишайся вдома,
поки ми підбираємо автомобіль по Україні


Наші експерти працюють в 16 областях

Фото і відео звіти по автомобілям у роботі


Онлайн моніторинг замовлення

 • Кожен потрібний автомобіль заноситься в програму з призначеним часом огляду
 • Детальний чек-лист по кожному автомобілю
 • Якісні фото і відео звіти на хмарному ресурсі
 • Можливість онлайн моніторити результати перевірок
 • Контроль статусу замовлення онлайн

Детально перевіримо
автомобіль


На виїзному огляді

Ціни на послуги

Разовий Скаут
Від 99$
Ціна
1
Кількість перевірок

Бюджет авто: 6 000$ - 30 000$

Тривалість: До 3х діб

Покриття: 16 міст України

Проводимо комплексну перевірку одного обраного Вами автомобіля, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем

Київський Discount
430$
Ціна
10
Кількість перевірок

Бюджет авто: 6 000$ - 8 000$ (МКПП)

Тривалість: До 30 діб

Покриття: Київ та передмістя

Підбір авто за Вашими критеріями, виїзна діагностика, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем, супровід на СТО та переоформлення.

Київський Скаут
499$
Ціна
10
Кількість перевірок

Бюджет авто: 8 000$ - 15 000$

Тривалість: До 30 діб

Покриття: Київ та передмістя

Підбір авто за Вашими критеріями, виїзна діагностика, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем, супровід на СТО та переоформлення.

Оптимальний Скаут
649$
Ціна
10
Кількість перевірок

Бюджет авто: 15 000$ - 25 000$

Тривалість: До 30 діб

Покриття: Київ, Харків, Дніпро, Одеса

Підбір авто за Вашими критеріями, виїзна діагностика, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем, супровід на СТО та переоформлення.

Преміум Скаут
749$
Ціна
15
Кількість перевірок

Бюджет авто: 25 000$ - 50 000$

Тривалість: варіюється

Покриття: 16 міст України

Підбір авто за Вашими критеріями, виїзна діагностика, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем, супровід на СТО та переоформлення.

VIP Скаут
999$
Ціна
до 20
Кількість перевірок

Бюджет авто: >50 000$

Тривалість: варіюється

Покриття: вся Україна

Окремий менеджер
Зв’язок 24/7
Спеціальні умови на автострахування

Новий Скаут
299$
Ціна
1
Кількість перевірок

Бюджет авто: < 50 000$

Тривалість: варіюється

Покриття: 16 міст України

Підбираємо новий автомобіль під ваші критерії в наявності на складі дилера по 11 містам України. Гарантовано отримаємо для вас максимальну знижку від ціни дилера. Перевіримо технічний стан і стан кузова. Супроводимо угоду і допоможемо в оформленні.

New
Європейский Скаут
от 699€
Ціна
-
Кількість перевірок

Бюджет авто: >6000€

Тривалість: до 30 днів

Покриття: країни Євросоюза

Підбір авто за вашими критеріями, комунікація з продавцями, виїздні перевірки по Європі, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг с продавцем, доставка авто в Київ на протязі 5 діб, оформлення всіх документів на авто під ключ

Передпродажна оцінка авто
999 грн
Ціна
-
Кількість перевірок

Бюджет авто: любой

Тривалість: 1 день

Покриття: Київ

Перевірка по базах історії та ДТП.
Докладний звіт про стан, ринкової вартості та рекомендаціями щодо продажу авто.
Занесення авто в #approved базу Motor Scout

Наші роботи

Шукали Фокус, знайшли Рапід

Так часто буває, особливо якщо покупка планується раціональна

Авто з Америки

Це словосполучення зараз як заклинання

Nissan Juke

Nissan Juke один з небагатьох автомобілів в такому форм факторі з двома педалями, який можна розглядати в бюджеті 12-13к в стані нового

А6 для Сергія

Завдання було знайти не просто Audi А6 в кузові С7, а й не в найпростішій комплектації з потужним дизельним або бензиновим мотором.

Подивитися всі наші роботи

Каждый должен заниматься тем, в чем очень хорошо разбирается и то что ребята знают в машинах толк, было понятно уже возле первой машины, которую мы с мужем хотели купить. На вид, конфетка, но после того, как ее посмотрели ребята из Motor Scout, оказалось что можно легко купить "хлам", если не особо разбираешься в авто. Профессиональный подход, отчеты по каждому авто, все четко, ясно, прозрачно и что не маловажно, торгуются они с продавцом сами. Очень довольна машиной, нашли именно то что я хотела. Спасибо! Буду рекомендовать вас всем своим знакомым.

Вирішив своє старенька авто змінити більш новим, потужнішим, але зараз в машинах стільки різних технологій і треба переглянути все щоб переконатись, що обираєш те, що тобі треба. Звісно, що знайти ідеальний варіант самомму було нереально. Нащастя натрапив на MotorScout і переглянувши всі пости про те як багато роботи хлопці проробляють для того, щоб клієнт отримав свою омріяну машину, вирішив покластись на їх досвід і допомогти вибрати мою нову машину. Забіжу наперед і скажу,... що повністю залишився задоволений сервісом як до оформлення авто, так Показати більше...

В поиске нового автомобиля я потратил порядка полугода. Полгода искал, и не нашёл. У меня не было четкой привязанности к марке, однако была привязка к опциям автомобиля и цене. Я изрядно устал листать Интернет в надежде на чудо. Но чудом оказалась быстрая продажа моей предыдущей машины. Откладывать было некуда. Ходить пешком-не вариант. Времени в обрез. Приятели порекомендовали ребят из motorscout. Я не знал что подобный сервис существует у нас в стране. При первой же встрече... мы сузили диапазон поисков до нескольких марок машин и наборов опций. Показати більше...

Искал Мазду 6 от 2013 года, сейчас понимаю что без помощи Жени и Миши мог бы выкупить просто боек и хлам, а так каждый день получаю удовольствие от езды на новом авто! В следующий раз буду обращаться непременно. Спасибо парни!

Воспользовался услугой единоразового осмотра Nissan Note. Ребята очень быстро откликнулись, через час после того, как мы созвонились, мне уже предоставили информацию по проверки машиы по базам страховой и Гаи, а уже через 2 часа приступитли к осмотру машины (Я был в Одессе, машина в Киеве, специалист осмотрел ее удаленно.). По машине мне предоставили полный отчет, начиная от кузова, заканчивая салоном и состоянием автомобиля в целом, даже ошибки прочитали. В общем я сэкономил кучу времени на осмотр и поездку в Киев. В общем я однозначно рекомендую Показати більше...

Обратился к ребятам за помощью месяц назад, долго решался, но сейчас, оглядываясь сквозь выполненный заказ, ни о чем не жалею) все просто отлично) подробные отчеты по каждой машине, аргументированные за и против каждого варианта, фото, видео, информации более чем достаточно чтобы принять окончательное решение. А сколько времени было сэкономлено! Очень рекомендую!

Рекомендую всем Motor Scout, ребята реально профессионалы в подборе машин, они полностью проверяют понравившиеся автомобиль, пробивают по всем базам и страховым и потом скидывают фото и видео отчёт ! Работают очень быстро и оперативно) Мне нашли очень хорошую машину, торгонулись с продавцом , меня все устроило! Я приехал в Киев меня встретили ,показали машину все класс все супер, оформление было не долгим и я спокойно уверенно что машина отличная поехал домой) Ребята уважение вам и успехов , вы показали себя очень профессионально и красиво)

Контакти

Головний офіс
м. Київ, вулиця Голосіївська 7

Комфортний і вигідний автопідбір від професіоналів

Все частіше в останні роки покупці авто роблять вибір на користь автомобілів з пробігом. Такі машини дешевші і в придбанні, і в обслуговуванні. Але знайти гідний варіант - щоб і коштував недорого, і якість мав відмінну - не найпростіше завдання. Ми надаємо послугу «Автопідбір» в Києві та інших населених пунктах України на максимально вигідних для замовника умовах.

Не витрачайте час: підбір авто під ключ здійснюють фахівці

У чому складність самостійного підбору авто з пробігом? У більшості випадків продажем таких транспортних засобів займаються перекупники - рідко можна зустріти на дошках оголошень авто від власника. Фахівці з перепродажу знають як приховати навіть суттєві дефекти і поломки, впевнено відповідають на всі питання про машину і в підсумку продають авто за ціною, яка набагато вища за реальну. Підбір авто в нашій компанії виконують професіонали, які точно знають, на які нюанси варто звертати увагу для виявлення всіх проблем транспортного засобу.

Що дасть вам допомога фахівців з автопідбору? Як мінімум - економію часу, що витрачається на пошук відповідного побажанням автомобіля. Але це - далеко не єдина перевага такого співробітництва.

Переваги послуг експертів по підбору старих авто

Купівля вживаного авто - завжди ризик. Саме тому до замовлення кожного нашого клієнта ми підходимо дуже уважно і індивідуально. Ми досліджуємо ринок на відповідність запиту в 16 областях країни, знаходимо найкращі пропозиції і проводимо ретельне їх вивчення. Автоексперт Motor Scout використовує унікальні інструменти і знання, отримані на практичному досвіді, для перевірки історії транспортного засобу, а також особистий огляд авто для детального вивчення пропозиції.

Що дає покупцеві допомога співробітників Motor Scout в підборі авто? Ви отримуєте комплекс послуг:

 • ми шукаємо автомобілі в рамках визначеного замовником бюджету;
 • ми оперативно зв’язуємося з продавцем вподобаної машини і встигаємо призначити з ним зустріч раніше перекупників;
 • ми проводимо професійну оцінку машини, допомагаючи вам економити і не переплачувати;
 • ми ретельно перевіряємо авто з усіх ракурсів - його історію, реальний технічний стан, проводимо виїзний огляд і діагностику в офіційного дилера;
 • послуга автопідбору від Motor Scout - це докладні фото і відео звіти на всіх етапах підбору машини;
 • з результатами огляду та діагностики на руках ми професійно торгуємося, домагаючись кращої вартості авто;
 • оформлення документів і всі бюрократичні питання наші фахівці вирішують в максимально короткі терміни.

Придбання автомобіля з пробігом - це дійсно вигідно, адже ціна за автопідбір в сумі з підсумкової вартістю машини виявляється нижчою, ніж ціна авто, яке знайшов би покупець самостійно у перекупників. А ось якість транспортного засобу гарантовано виявиться відмінною, тоді як в іншому випадку вона дуже сумнівна.

З чого почати пошук автомобіля

На початку співпраці ми попросимо вас позначити критерії пошуку авто - визначити бюджетну вилку, вибрати марку і модель, яку ви хотіли б придбати. Якщо певних вимог у вас немає - розкажіть нашим експертам, яку машину ви хотіли б купити, з якою метою - де і як часто вона буде експлуатуватися, на яку вартість ви розраховуєте. Ми проаналізуємо отриману інформацію і підберемо декілька варіантів, які максимально точно відповідають запиту. Не забувайте про «дрібниці» - витрату палива, вартість запчастин і їх наявність в Україні, слабкі місця авто і інші нюанси, на які варто звернути увагу. Ми врахуємо і побажання до оформлення салону, і вимоги до технічних можливостей транспорту, його віку.

Кращий сервіс по підбору машини в Україні та за її межами

Чи можна вибрати старий автомобіль, не витрачаючи свій час і сили? З нашою компанією з підбору авто це завдання стає вирішуваною. Ви передаєте всі функції з пошуку і перевірки транспорту фірмі, а ми, в свою чергу, надаємо вам можливість відстежувати всі етапи роботи дистанційно. У онлайн програмі ви побачите фотографії і відео звіти з оглядів, результати діагностики, опис і докладні характеристики кожного авто. Ви в будь-який момент можете зв'язатися з автоекспертом для уточнення або узгодження умов пошуку або його результатів. Правильний підсумок такої роботи забезпечений - ви отримуєте саме те авто, на яке розраховували. Або краще - адже так теж буває, погодьтеся.

16 областей України для пошуку авто - це дійсно багато. Ви не обмежені рамками і часом і отримуєте можливість купити машину в будь-якому з регіонів нашої країни. І не тільки! Останнім часом все більш затребуваними стали автомобілі з США. Ми приймаємо і такі замовлення, допомагаючи клієнтам купити машину з Америки за кращою вартістю і без проблем з логістикою і оформленням.

Замовити дзвінок

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.