loading...

Авто з Америки

Це словосполучення зараз як заклинання
Кожен день ми відповідаємо на питання про авто, привезених зі Штатів. Чи варто дивитися, можна щось знайти хороше ‍♂️

Позиція у нас проста – не можна брати погані автомобілі.
Якщо в авто рівнялись силові елементи кузова, спрацьовували і не відновлювалися подушки безпеки, вварювалося заднє крило з порогом – це не хороший автомобіль і нам з вами він точно не підійде!

Що ми можемо знайти тут з пригонок з Америки, так це автомобілі з цілою безпекою, рівним кузовом і без тонни шпаклівки. Крім того, як завжди, перевірити історію кузовних ремонтів, пробігу по сервісу і замовити карфакс / карчек.
Важливо розуміти, що такі авто з Америки не будуть відрізнятися від середньоринкової ціни офіційних авто на обіцяні 40%-50%.

Святослав звернувся до нас за рекомендацією, за американським Пасатом, прекрасно розуміючи, що саме ми можемо знайти, а на що краще не розраховувати.
У підсумку, перебравши безліч жорстких битків, зупинилися на рестайлінговому Passat SE 1.8 TSi з усією безпекою і рівним кузовом. Був ремонт заднього крила і замінена кришка багажника. Оригінальний пробіг 52 тис міль без активних технічних зауважень.
Бюджет на покупку такого хороого авто потрібен близько 12500$ -13500$.

Вітаємо Святослава з вигідною покупкою

29.11.19

Оценіть цю сторінку:

Авто з Америки
4.00
5
1
1
1
Замовити дзвінок

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.