loading...

Гарний Accord відпускати не можна – піде!

Honda Accord для Андрія

Андрій, перебуваючи в Миколаєві, з моменту замовлення зайняв активну позицію. Ми разом з ним планували кожен день, обираючи які автомобілі ми будемо дивитися завтра.

Завдання було наступним – потрібен седан D класу з бюджетом близько 13000 $ в гарній комплектації і, звісно, стані.

Оскільки відносини з Андрієм у нас складалися стрімко, всього за два тижні ми переглянули майже всі Hyundai Sonata і Kia Optimа у продажу в нашому бюджеті по Україні. З повною впевненістю можемо сказати, що в рамках цього бюджету живого на той момент нічого в продажу не було, можна навіть не намагатися.

Було серед них кілька цілих автомобілів в рідній фарбі, але пробіги накручені навіть не десятками, а сотнями тисяч! То попередній господар повідомив інформацію про пробіг, то останнє обнулення помилок було на пробігу більше ніж той, який зараз на одометрі🤦‍♂️

Про Accord ми говорили з Андрієм з самого початку і навіть встигли один подивитися, але потім якось увага клієнта переключилася на вищезгадані моделі.

І ось в рамках іншого замовлення до нас потрапляє унікальний екземпляр Accord 8 покоління, весь у рідній фарбі і з повною сервісною! І виходить так, що клієнт, під якого ми дивилися цей автомобіль, відмовляється від нього, так як хоче не білий колір і шкіряний салон.

Розуміючи, що такий автомобіль «піде», ми вирішуємо запропонувати його Андрію. На щастя детальний звіт по ньому вже готовий😉

Після коротких роздумів і діагностики на СТО, вирішуємо, що це він.
Подумайте самі:

Honda Accord 2.0 AT 2010

✅125000 км оригінального пробігу

✅Сервісна історія (на офіційному і профільному СТО)

✅Жодного фарбованого елемента по кузову

✅2 господаря з моменту покупки

✅Сервісна історія

❌Ціна 13500$

✅Ціна після торгів 12800$

Зустрічаємо Андрія в Києві і їдемо переоформлювати, де нас вже чекають. Рамки #Approved і фото на пам’ять🙌
Вітаємо Андрія з вигідною покупкой💜💜

12.11.18

Оценіть цю сторінку:

Гарний Accord відпускати не можна – піде!
0.00
5
1
0
0
Замовити дзвінок

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.