loading...

Замовлення Алли – ексклюзив

Факт, що замовлення на автомобілі, вартістю нижче 6000$ ми не беремо.
На те є багато причин, основною з яких є те, що емпіричним шляхом ми визначили, що дешевше цієї вартості автомобілі вже настільки зношені, що нашим критеріям відповідати не зможуть.

Але у випадку з Аллою, ми почали з Разового Скаута і перевірки малюка Peugeot 107 в Харкові на механічній кпп за смішну ціну. Варіант виявився безперспективним, а за продавцем раніше числилися Кайени по 10000$ і Кемрі 40 по 9000$

Враховуючи те, що влаштовував невеликий міський автомобіль на механіці, а також адекватний погляд Алли на автомобільний ринок України, вирішили все ж таки взятися за таке замовлення з бюджетом близько 5000$

У підсумку, за 2 тижні в Києві нами було знайдений ось такий Колтік. Після одного власника, з невеликим пробігом і повністю цілим кузовом:

✅ Mitsubishi Colt 1.3 MT 2008

✅ 98 тис. км

✅ 1 власник

✅ Жодного фарбованого елемента

❌ Кілька незначних вм’ятин від каштанів

Діагностика на сервісі, не дивлячись на вік і ціну автомобіля, показала менше ніж багато більш свіжих варіантів
Не встигли озирнутися, як вже оформилися в Сервісному центрі

Вітаємо Аллу з вигідною покупкою

12.07.19

Оценіть цю сторінку:

Замовлення Алли – ексклюзив
5.00
5
1
2
2
Замовити дзвінок

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснув кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.